Ecchi King Fansub

Resmi Kapat
" />
Resmi Kapat
» Alt Forumlarda Ecchi türü içerik mevcuttur.! Lütfen Mozila Firefox ile giriniz Üye Olmadan Alt Forumlar Görünmez !!

Duyuru
Ecchi ile Yatanın Hentaici Dostu olur ;)
by kennet

Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım //

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
% 18
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 
v  v
Yazar  admin - Görüntüleme - Okunma  25294 - Yorum  18

09.06.2015, 10:55
Cvp: Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım //
(09.06.2015 04:12)Lust Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ilk defa katılmayı düşündüm ayrın formu doldurup atıcam manga çevirisiyle başlamayı düşünüyorum tabi kabul edlilirsek kolay gelsin başarlılar.

Bekleriz Gülümseme
09.06.2015, 19:28
Katılacaklara başarılar diliyorum tek sizin yorumunuz olmasın diye attım kolay gelsin
10.06.2015, 00:01 (Bu konu en son: 10.06.2015 Tarihinde, Saat: 00:06 düzenlenmiştir. Düzenleyen: admin.)
Default Avatar
Edit : Admin : Yorumunuz açık bir biçimde görüne ibldiğinden gizliliğiniz koruya bilmek için kaldırlmıştır Gülümseme

Skype den eklediğiniz takdirde geri dönüş ordan dahi yapılacaktır Gülümseme
10.06.2015, 17:29
görevlerin açıklamasını isteyebilir miyim başvurmak istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
10.06.2015, 17:58
(10.06.2015 17:29)heis sister Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  görevlerin açıklamasını isteyebilir miyim başvurmak istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
Çevirmen : Çeviri yapan Kişi
Manga Çevirmeni : Manga Çeviren kişi
Encoder : Çevrilen Altyazıyı Videoya işleyen kişi ve son kontrolü yapan
Uploader : Upload yapan kişi
Mod : Fansub üye düzenin sağlayan Ve zorunda kalırsa yaptırımla uygulayan kişi Fansubun güncel olmasınıda sağlar
Andac Alp
[Resim: 4419543092.png]
13.06.2015, 21:05
başvuru formunu doldurdum ancak facebook üzerinden özel mesaj ile göndermiyor.''This Message Contains Blocked Content'' böyle bir hata ile karşılaşıyorum?
13.06.2015, 21:09
(13.06.2015 21:05)Sergen Taşer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  başvuru formunu doldurdum ancak facebook üzerinden özel mesaj ile göndermiyor.''This Message Contains Blocked Content'' böyle bir hata ile karşılaşıyorum?

Buradan özel msj ile yoalyın direk bana Gülümseme
13.06.2015, 21:15
(13.06.2015 21:09)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(13.06.2015 21:05)Sergen Taşer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  başvuru formunu doldurdum ancak facebook üzerinden özel mesaj ile göndermiyor.''This Message Contains Blocked Content'' böyle bir hata ile karşılaşıyorum?

biraz önce gönderdim.Umarım gelmiştir Gülümseme
13.06.2015, 21:18
(13.06.2015 21:15)Sergen Taşer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(13.06.2015 21:09)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  

biraz önce gönderdim.Umarım gelmiştir Gülümseme
Geldi Gülümseme

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Konusunun Linki Direk Link
Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Konusunun HTML Kodu HTML Link
Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Konusu BBCode Linki BBCode Link
Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sesli - Canlı Müzik Ecchi King FanSub Gururla Manga Sistemini Sunar! batuhan644 6 12,110 20.03.2015 03:42
Son Yorum: batuhan644
+18 Ecchi King Fansub Açılıyor admin 6 13,877 11.01.2014 14:55
Son Yorum: Exista
Sesli - Canlı Müzik Ecchi King Face Fan Sayfası nuritan_senpai 1 3,384 02.12.2013 00:26
Son Yorum: nuritan_senpai

Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // indir, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Videosu, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // online izle, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Bedava indir, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Yükle, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Hakkında, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // nedir, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // Free indir, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // oyunu, Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // download

Hızlı Menü:

İletişim | Ecchi King Fansub | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap