Ecchi King Fansub

Resmi Kapat
" />
Resmi Kapat
» Alt Forumlarda Ecchi türü içerik mevcuttur.! Lütfen Mozila Firefox ile giriniz Üye Olmadan Alt Forumlar Görünmez !!

Duyuru
Ecchi ile Yatanın Hentaici Dostu olur ;)
by kennet

Ecchi King Fansub Açılıyor

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
% 6
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 
v  v
Yazar  admin - Görüntüleme - Okunma  13879 - Yorum  6

24.10.2013, 20:42 (Bu konu en son: 13.07.2014 Tarihinde, Saat: 23:50 düzenlenmiştir. Düzenleyen: admin.)
+18 Ecchi King Fansub Açılıyor
Ecchi King Fansub Hakında

1. Ecchi (Sansürsüz ) Çeviriler Olacaktır
  2. Çok Yakında İzleme ve Fansub olarak 2 sistemimizde Devreye girecektir
    (Devrede )
  3. Çok Yakında Çevirmen , Encoder , Editör Alımlarımız Başlıyacaktır !!! (Başladı)
  4. Ecchi Çevirilerimiz Başlamıştır Üye olmadan göremezsiniz Gülümseme
  5. Üyelerimizin Dikatine Konu açarken mybb kodlarını kulanarak kounuzu daha güzel hale getirebilirsiniz kodlar yardım kısmında mevcuttur Gülümseme Anlatımıyla birlikte Gülümseme

26.10.2013, 18:52
Cvp: Ecchi King Fansub Açılıyor
admin çevirme işi olursa beni al ama eyer modareteör istiyosan 7 24 açıgım her görevi yapar siteyi düzenlerim zaten ömrüm anime bide site güzel banada görev ver Karizmatik GülümsemeMelek - Mahsum
26.10.2013, 19:33
(26.10.2013 18:52)nuritan_senpai Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  admin çevirme işi olursa beni al ama eyer modareteör istiyosan 7 24 açıgım her görevi yapar siteyi düzenlerim zaten ömrüm anime bide site güzel banada görev ver Karizmatik GülümsemeMelek - Mahsum

Şimdlik çevirmen olarak ala bilirim Gülümseme
26.10.2013, 21:28
çok yakında site tam düzenlenecektir
09.01.2014, 02:46
Keşke Rusça bilseydim dedim şimdi :,
Exista
[Resim: 0qoX0Z.gif]
09.01.2014, 08:43
(09.01.2014 02:46)Exista Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Keşke Rusça bilseydim dedim şimdi :,

Bilmene gerek yoktu Bildiğin reklamdı Adamı sildim nası olduysa yazısı kalmış onuda sildim şimdi Gülümseme
11.01.2014, 14:55
(09.01.2014 08:43)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(09.01.2014 02:46)Exista Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Keşke Rusça bilseydim dedim şimdi :,

Bilmene gerek yoktu Bildiğin reklamdı Adamı sildim nası olduysa yazısı kalmış onuda sildim şimdi Gülümseme

Zaten Google çeviriden anladım reklam Olduğunu da merak eden olursa biri bu hangi dil diye sormadan bilgilendirmek amacı vardı mesajımda. Ama haklısın bunun bir önemi yok :,
Exista
[Resim: 0qoX0Z.gif]

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Ecchi King Fansub Açılıyor Konusunun Linki Direk Link
Ecchi King Fansub Açılıyor Konusunun HTML Kodu HTML Link
Ecchi King Fansub Açılıyor Konusu BBCode Linki BBCode Link
Ecchi King Fansub Açılıyor Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Zil Ecchi King Fansub // Ekib Alımı // Şartlar // Kuralar // Ulaşım // admin 18 25,295 13.06.2015 21:18
Son Yorum: admin
Sesli - Canlı Müzik Ecchi King FanSub Gururla Manga Sistemini Sunar! batuhan644 6 12,111 20.03.2015 03:42
Son Yorum: batuhan644
Sesli - Canlı Müzik Ecchi King Face Fan Sayfası nuritan_senpai 1 3,384 02.12.2013 00:26
Son Yorum: nuritan_senpai

Ecchi King Fansub Açılıyor indir, Ecchi King Fansub Açılıyor Videosu, Ecchi King Fansub Açılıyor online izle, Ecchi King Fansub Açılıyor Bedava indir, Ecchi King Fansub Açılıyor Yükle, Ecchi King Fansub Açılıyor Hakkında, Ecchi King Fansub Açılıyor nedir, Ecchi King Fansub Açılıyor Free indir, Ecchi King Fansub Açılıyor oyunu, Ecchi King Fansub Açılıyor download

Hızlı Menü:

İletişim | Ecchi King Fansub | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap